14-20-50 - 100 tükki aroomiteraapia kõrva küünal vaikne bergamoti sarv koos pistiku kõrva hooldus Sobitamine sahtel

14-20-50 - 100 tükki aroomiteraapia kõrva küünal vaikne bergamoti sarv koos pistiku kõrva hooldus Sobitamine sahtel

€3.28 €2.47
Saadavus
On laos

Soovinimekiri
  • Märksõnad: Kõrva Ravi, Ilu & Tervis, Odavad Kõrva Ravi, Kõrge Kvaliteediga Ilu & Tervis, Kõrva Ravi.

Nõuanded: Lapsed alla 15 aastaste ei ole lubatud kasutada. Inimesed, kellel on suur kõrva augud tuleks kasutada ettevaatusega,

Kliendil lasub tema/tema pool koos terapeudi juures oma pea. Küünal, mis toimib vaakum, mis pannakse kõrva ja valgustatud. Vibratsiooni õhk tõuseb üles läbi küünal on edendada füüsiline liikumine leek, õrnalt massaaž kuulmekile. See loob sooja loksutades praegune õhku. Küünlad tööd korstna põhimõttel, joonistus tahes lisandite pinnale, kus neid on võimalik kergelt eemaldada. Enamik neist on ära viidud läbi küünal "korsten", kuigi mõned neist võib leida lühendatud küünal vaha jäägid pärast eemaldamist kõrva, või võiks isegi töötada oma teed kuni pind 24-48 tunni pärast.

Üldiselt kogu ravi võtab umbes 30 minutit kaasavat arutelu.

Kõrva Candling on ohutu ja väga lõõgastav ja aitab palju kaebusi, sealhulgas:

-Sinus probleeme

-Peavalu

-Ummikute nina piirkonnas

-Heinapalavik

-Surfers/Divers/Ujujad kõrvad

-Nohu/kurguvalu

-Üldine leevendamine

-Kõrva probleeme läbi sõidab.

Toimemehhanism, põhimõte ametikoht:

Ajal kõrva candling ravi sisestame kõrva küünal sissepääsu välise kuulmis-kanal. Kuulmis kanal on rohkem või vähem kaardus toruga suletud kuulmekile. Kõrva küünal on ka toru ja ajal kõrva candling see hõlmab kuulmis-kanal.

Kui me valgust top kõrva küünal, põletamine energia hakkab kuumenema ja väriseb õhk veerus sees kõrva küünal. Paar sekundit hiljem, pärast seda, kui me valgustatud kõrva küünal, leige õõtsuv, vibreeriv õhu veerus on moodustatud kõrva küünal ja kuulmis-kanal.

Kohalolek selles motion on näidanud üles ja alla liikumine ja vibratsioon kõrva küünal on leek. See liikumine on nähtavad ajal kogu kõrva candling ravi. Sagedus see vibratsioon on 2-5 Hz. Tase sagedus on peamiselt määratud pikkus ja läbimõõt kõrva küünal ja selle koonuse kuju. See sagedus on palju väiksem, audible tase inimestele, kuid kuulmekile saab veel taju seda. Kuulmekile võtab üle vibratsioon swinging-vibreeriv õhu veerus kõrva küünal sest õhk veerus puudutab lõpus kuulmis-kanal.

Ärgem unustagem, kui tundlik meie kuulmis süsteem on (millest osa on trummikile ja muud minut anatoomilisi osi, vibree ritakse sellega): näiteks, et meil on võimalik kuulda nii tilluke heli loodud alla nõela meetrit kaugel meist.

Kõrva küünal põleb umbes 10-15 minutit ühe kõrva. Nii õhu veerus kõrva küünal väriseb kuulmekile ja sellega seotud anatoomiliste osade 10-15 minutit sagedusega, mis on väga erinev kuuldav vahemikus 20-20000 Hz. Tegelikult, see on nagu õrn massaaž kuulmis süsteem, mis kestab 10-15 minutit.

Usume, et see on füüsiline mõju, mis käivitab kasulik protsesside ajal kõrva küünal ravi.

Märkus: värv on saadetud juhuslikult ja ei tohi segada(Ei saa määrata värvi, et saada )

Toote valikud:

A=100 tk sarv(Koos korgiga)+ 10tk plaat B=50 tk sarv (Koos korgiga)5 TK sahtel C=100 tk Sirge (Koos korgiga)+ 10tk plaat, D=50 tk-Sirge (Koos korgiga)5 TK sahtel

  • Toote Tüüp: Kõrva Ravi
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • HANRIVER: 1-4
  • Materjal: Komposiitmaterjali
  • Brändi Nimi: HANRIVER

5

Good product and its March May its mid-long to come anyway

5

Not tested yet. No communication with the seller

5

Frankly top! I'm delighted! And works well!