15CMx2M PCB Kaasaskantav Valgustundlik Kuiv Film Circuit Fotoresisti Lehed 1M Brändi Uus Katmine Auk, mis Hõlmab Ofort

15CMx2M PCB Kaasaskantav Valgustundlik Kuiv Film Circuit Fotoresisti Lehed 1M Brändi Uus Katmine Auk, mis Hõlmab Ofort

€0.82 €0.67
Saadavus
On laos

Soovinimekiri
 • Märksõnad: Integreeritud Vooluringid, Elektrooniliste Komponentide Ja Tarvikud, Odavad Integraallülitused, Kõrge Kvaliteediga Elektrooniliste Komponentide Ja Tarvikud, Integreeritud Vooluringid.

Omadused: - fotofilm, tuntud ka kui kuiv film, mida kasutatakse, et teha PCB pardal, stick it peal PCB, see muutub tundlik trükkplaadi. - Sobib plaatimine, auk, mis hõlmab,ja söövitus protsess. - Suurepärane võimet katta augud - Kõrge Resolutsioon - Suurepärane haardumine peaaegu kõik pinnad - Kujutise selguse pärast kokkupuudet - Front-panel on väga hea pärast välja töötatud Suurus: 15 x 200 cm / 5.91" x 78.74" Color: Nagu pildid näidatud, Kuidas seda kasutada : 1. Puhastage oma pardal. Lõika kuiv film veidi suurem, kui teie pardal. 2. Kehtivad Vastu panna: See Fotoresisti on 3 kihti, ülemised ja alumised kihid on selge, kaitsev kiht, seda esiteks, teil on vaja eemaldada ühe kaitsva kihi, lihtne viis on kasutada kaks väikest tükki scotch teip. Seejärel kohaldatakse keskmise kihi pardal. 3. Paljastada: Koht oma negatiivse kunsti kogu ülejäänud kaitsev kiht. 4. Välja: pea Meeles: sa pead NEGATIIVNE film arendaja, Eemaldage ülejäänud kaitsev kiht film. 3 minuti pärast võtta juhatuse välja arendaja ja hoidke seda all voolava vee all, et vaadata,siis saab alati asetada see tagasi arendaja kui vajab rohkem aega. Ofort kuiv film on vastupidavad, et enamik happe söövitus lahuse PH väärtus võib olla resistentsed, et kõige alkaline ofort lahenduse vahel PH8.0 ~8.5. Kata auk 1.5 mln kuiv film saab täielikult katta 0.25 tolli paksuse auk. Plating kuiv film on saadaval kõige levinum kasutada katmine, vann, nr kortse, ei värvi. Pakett sisaldab 1 rull valgustundlik kuiv film

 • Tüüp: Pinge Regulaator
 • Hajumise Power: Palun kontrollige andmed
 • Töötemperatuur: Palun kontrollige andmed
 • Pakett: Muud
 • Tingimus: Uus
 • Brändi Nimi: diymore
 • Taotlus: Muud
 • Pinge: Palun kontrollige andmed
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Mudeli Number: Palun kontrollige andmed

5

Photoresist quality, the length did not measure. Wound on the tube, delivered without damage.

5

25.12.20 ordered, 14.01.21 received the National parcel in Adygei. Packed well. In the work did not check yet.

5

Long delivery

5

Pretty fresh, October 13th this year. Wound on a rigid tube and wrapped in black paper. There's nothing to add yet. Now the fee is in development, I'll try it and add it. Shipping fast. I recommend to buy in this store. Thank you!

5

Looks like this as I devised had