10TK Uus&Originaal LM334Z LM35DZ LM334 LM35 TO92

10TK Uus&Originaal LM334Z LM35DZ LM334 LM35 TO92

€2.95 €2.80
Saadavus
On laos

Soovinimekiri
  • Märksõnad: Integreeritud Vooluringid, Elektrooniliste Komponentide Ja Tarvikud, Odavad Integraallülitused, Kõrge Kvaliteediga Elektrooniliste Komponentide Ja Tarvikud, Integreeritud Vooluringid.

Tere Tulemast Minu Poodi

Shenzhen YongKeTaiTong Pood

Kauplus Nr 328744

Lubame teile, et osta 100% kui kaup on ehtne originaal.

Tähelepanu:

1: Russina Kliendid Peab Kirjutama Täielik Nimi, Kui Teie Tellimusi,aitäh.

2. Kaup, mida osta on saadetud posti teel, see võtab 10-25 päeva, et jõuda. Saame ka Hiina express või Hiina EMS teel posti, see tuleb 7-15 tööpäeva jooksul.

Tarneaeg võib edasi lükata, kuna mõned tegurid sihtkohta. Kui 30 päeva möödumisel ei saanud, siis palun võtke meiega ühendust!

3.Palun veenduge, et aadressi te tingimusel, et meid on täpne.

4.Kui te ei ole rahul oma tellimuse, saate tagastada / vahetada tagastada 14 päeva jooksul (välja arvatud laevandus) nii kaua, kui toode on esialgse kuju. Palun võtke meiega ühendust enne kui laev, me ütleme teile, aadress.Siis, kui me saime paki, Saame tagasi oma raha.

Võtke meiega ühendust:

1.Kliendi rahulolu on meile väga tähtis, meie tagasiside reiting peegeldab see rahulolu.

2.Kui teil on küsimusi, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega töötajate e-posti teel. püüame vastata kõigile küsimustele ja lahendada kõiki probleeme nii kiiresti kui võimalik. Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust enne pakkumist. Aitäh!

Hea õnne ja on hea shopping kogemus! Kursis hoida ja loodame, et näeme varsti jälle!

  • Taotlus: Arvuti
  • Pakett: TO92
  • Tüüp: Pinge Regulaator
  • Tingimus: Uus
  • 100%: Uus Ja Originaal
  • Mudeli Number: LM334Z LM35SZ

1

Clean, unruly, all fluttering lokhotron's favorite. Sent as temperature sensor lm35dz products have correct labeling lm35dz, but are actually NPN transistor! This is how they are determined by both the multifunctional tester T7 and the call by the usual pre-set multimeter. And as a temperature sensor, they naturally do not work. The seller is clearly aware that he put the shoe, because on the claim for 4 days humbly does not respond. Whether it is necessary for you-to receive the transistor sensors instead-decide yourself. Judging by the reviews, this is not the first time. Personally, I'm not here anymore. Good luck to all! Do not ignore negative reviews if you do not want to stay in fools!

5

It got pretty fast. The sensors themselves are new.

5

All Ok!

1

The seller sent NPN-transistor instead of lm35dz chip. The semiconductor tester showed the entire batch of ten pieces by transistor. The seller did not answer the proposal to deal with the problem. Now I have addressed the dispute to the AliExpress. There sent a photo and video of the process of checking the details. I do not recommend buying from this seller.

5

Precise and detailed description