Klaasvill Isover KV-041 on kollast värvi soojustusisolatsiooni materjal, mis paigaldatakse spetsiaalse masinaga.

Klaasvill Isover KV on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. Isover KV on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseenetele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1. Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu ettenähtud ruumi. Ülemise vahelae isolatsioonikihi paksuse määramisel tuleb arvesse võtta kihi nn. üle paksust, mis on 5% puistevilla kavandatud nominaalpaksusest. Et isolatsioonimaterjal kokku ei vajuks, ei tohi pärast materjali paigaldamist isolatsiooni peal liikuda. Parima tulemuse saavutamiseks peaksid enne puistevilla paigaldaja töö alustamist olema tehtud vajalikud ettevalmistustööd. Puiste klaasvill on pakendatud vastavalt 15kg või 23kg kilepakendisse. Üldjuhul on puiste klaasvill puistevilladest soodsaim.

Kus kasutatakse?

Puiste klaasvill paigaldatud pööninguleIsover KV on puistevill, mille peamisteks kasutusobjektideks on pööningud, korruste vahelaed/põrandad ning muud horisontaalses asendis sõrestik-konstruktsioonid nii uusehitistel kui ka vanade hoonete soojusisolatsiooniks.

Ehitusmaterjali klassifitseerimine

Tuleklass                             A1
Soojusjuhtivuskoefitsent   λ= 0,041 W/mK

Lisaks Isoveri KV-041 klaasvillale pakume Isoveri klaasvilla Insulsafe, mis on valget värvi ning hinnalt kallim. Insulsafei materjali kulu avatud horisontaalpinnale on 15-16 kg/m3